Najczęściej Zadawane Pytania

Ostatnia aktualizacja 20 kwietnia, 2023
Najczęsciej Zadawane Pytania - FAQ

Czy gra w kasynach online jest legalna?

To zależy głównie od tego gdzie znajdujesz się w danym momencie. Hazard online czy też jak kto woli gra w kasynach internetowych, kasynach online jest ściśle powiązana z prawem miejscowym na terenie danego kraju.

 

Jeżeli chodzi o terytorium USA to gambling online jest obecnie zakazany w znakomitej większości stanów.

 

Za dobry omen należy jednak uważać fakt, iż kilka ze stanów takich jak Pensylwania, Delaware, New Jersey, czy chociażby słynna Nevada z wiecznie żywym miastem Las Vegas postanowiły zalegalizować gambling online na swoim terytorium.

 

Kraje wchodzące w skład najstarszego kontynentu, takie jak Finlandia, Norwegia, Szwecja czy Wielka Brytania postanowiły uznać kasyna online za legalne, dbając o konieczne regulacje.

Gdybyś wciąż posiadał wątpliwości co do legalności gier hazardowych online w swoim kraju, możesz to sprawdzić czytając recenzję danego kasyna np. Bitstarz

. . .

Hazard online, dlaczego tak popularny wśród internautów?

Przede wszystkim mobilność. I to nawet nie tylko ta najpopularniejsza dzisiaj, smartfonowa.

 

Kasyna online oferują całą masę gier i rozrywki bez konieczności opuszczania własnych czterech ścian.

 

Użytkownik może spędzać czas ciesząc się swoim hobby w zaciszu ukochanego domu.

 

Dyskrecja, która w dzisiejszych czasach jest towarem o coraz wyższej cenie też jest jednym z głównych powodów dla których coraz większa rzesza graczy z tradycyjnych kasyn przenosi się w te wirtualne kasyna online.

. . .

Jak wygląda kwestia bezpieczeństwa kasyn online?

By trochę bardziej naświetlić temat warto wspomnieć o rozmiarze samego rynku.

 

Oczywiście jak to bywa w przypadku tak ogromnego biznesu, rynek ten posiada określone regulacje na całym świecie, które pomagają chronić samych graczy jak i kasyna online przed nieuczciwymi zagrywkami tych pierwszych.

 

Większość kasyn internetowych jest zdecydowanie bezpieczną formą rozrywki online. Strony internetowe świadczące usługi kasynowe, które nie są w stanie pokryć należności z racji wygranej są na wstępie piętnowane przez samych użytkowników na różnego rodzaju forum kasyn online.

 

Dbając o transparentność duża liczba kasyn, szczególnie duże marki każdego miesiąca podają do opinii publicznej kontrolowane rachunki. Na naszej stronie publikujemy i promujemy tylko takie kasyna, których jesteśmy pewni.

 

Zaufanie jest dla nas wartością najważniejszą, szczególnie w kwestii bezpiecznej i przyjaznej użytkownikowi gry.

 

Posiłkując się naszą stroną w kwestii wyboru dobrego kasyna online możesz być pewien, że strony które polecamy są objęte kontrolą i posiadają obowiązujące pozwolenie.

. . .

W jaki sposób powinienem przechowywać swoje środki pieniężne?

Obecnie kasyna internetowe jak i cała branża hazardu online rozwinęła się do tego stopnia, że nie ma problemu ze znalezieniem kasyna posiadającego preferowaną formę płatności.

 

Od kart kredytowych, przez Bitcoin, Ethereum czy Litecoin wallety przez wirtualne portfele typu Skrill czy Neteller, do tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet coraz bardziej popularnych, natychmiastowych płatności Revolut.

 

Wystarczy, że zrobisz odpowiednie rozeznanie na witrynie internetowej kasyna online.

 

Z pewnością w dobie tak szybko postępującej popularności kryptowalut (np. Bitcoin, Litecoin, Ethereum) oraz krypto kasyn, do tak szerokiego wachlarza płatności w niedalekiej przyszłości dojdzie jeszcze kilka ciekawych opcji.

 

Możesz być spokojny, z pewnością będziemy o nich informować na naszej stronie.